012 מובייל שירות לקוחות

012 מובייל שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של 012 מובייל זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 - 17:00. ובשישי ובערבי חג בין השעות 8:00 - 17:00.

012 מובייל הינה חברת בת של ספקית האינטרנט 012, אשר מעניקה שירותי אינטרנט מהיר וביתי. 012 מובייל הינה אחת מחברות הסלולר החדשות, שמציעות שירותי טלפון סלולרי מתקדמים, הכוללים שיחות והודעות בארץ ובחו"ל, שירותי אינטרנט סלולרי מהיר ועוד. בכל פנייה למוקד שירות לקוחות של חברת 012 מובייל ניתן לקבל מידע לגביי המסלולים השונים בחברה, להצטרף למסלול מסויים או לנייד את מספרנו לחברת 012 מובייל מחברה מתחרה אחרת. את כלל השירותים ניתן לקבל באמצעות מספר הטלפון של החברה, או בצורה מקוונת באמצעות אתר האינטרנט שלה בכתובת http://www.012mobile.co.il/.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של 012 מובייל שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
יש 2 תגובות לדף של 012 מובייל שירות לקוחות
 1. מאת איציק גולדרינג:

  לפתע 012 חסמו לי את השיחות היוצאות .
  ניסיתי לדבר אתם בטלפון – כמובן שהמענה ספר על המתנה ארוכה
  בפקס – לא ענו לי .
  באמצאות הרשת – אין מענה
  מה לעשות ?
  אין לי שיחות יוצאות – נחסמתי , ולמה ?

 2. מאת אינהורן עידית:

  שלום רב,
  אני מנסה בלי סוף להשיגכם טלפונית אך לא מצליחה.

  אודה לכם אם תחזרו אלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה