013 נטוויזן שירות לקוחות

013 נטוויזן שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של נטוויז'ן זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 7:00-19:00. ובשישי בין השעות 7:00-19:00.

חברת נטוויז'ן המוכרת גם בשמה 013 היא חברת ספק אינטרנט, אשר מספקת ללקוחות שלה מגוון שירותים בתחום האינטרנט הביתי, כגון הקמת רשתות ביתיות ועיסקיות, קו טלפון ביתי, אינטרנט מהיר וגם שיחות מוזלות לחו"ל. בנוסף מבטיחה חברת נטוויז'ן ללקוחות שלה שירותים ייחודיים, שמטרתם להגן על הגולש, פרטי או עיסקי, ברשת האינטרנט העוינת לעיתים. שירותים אלה הם לדוגמא שירותי הגנה על גלישת ילדים ברשת, מערכת לסינון אתרים, מערכות אנטי וירוס מתקדמות, שירות מייל מאובטח ועוד. בפנייה למוקד שירות הלקוחות של חברת נטוויז'ן ניתן לפנות למספר הטלפון של החברה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של נטוויז'ן שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
יש תגובה אחת לדף של 013 נטוויזן שירות לקוחות
  1. מאת אמיר נפתלי:

    מזה זמן רב אני מנסה להשיג את שירות הלוקחות שלכם ללא הצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה