בזק שירות לקוחות

בזק שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של בזק זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:00-19:00. ובשישי בין השעות 8:00-19:00.

שירותי הטלפון הביתי המתקדמים של בזק כוללים חבילות תקשורת, קו טלפון ביתי, מסלולי שיחות, Bphne, שירותי פקס למייל, תא קולי ושיחה מזוהה, מנגינה בהמתנה ועוד. את כלל השירותים מספקת חברת בזק שהיא חברת התקשורת הותיקה בישראל בתחומה. כדי לקבל מידע על השירותים השונים שבזק מציעה וכמובן לבצע הצטרפות לשירותים ניתן לפנות למספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של החברה, או באמצעות פנייה ישירה באתר האינטרנט של החברה בכתובת http://www.bezeq.co.il/. באתר האינטרנט של החברה תוכלו לצפות בחשבונית שלכם, לבצע מעבר דירה ואף לרכוש חבילת פרסום דיגיטלית וזאת ללא הצורך בהמתנה על הקו.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של בזק שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
יש 2 תגובות לדף של בזק שירות לקוחות
 1. מאת עמית גרשון:

  שלום
  יש לי חיוה ל B בזק ואני מעוניין לברר זאת.
  אני חי בחול וצריך מספר טלפון עם קידומת 03- כדי לדבר עם נציג
  תודה

 2. מאת דניאלה:

  הזמנו אינטרנט 013 לאמא בת 84 , 013 גרמו נזק וניתקו את קו הטלפון של בזק בבית ואת לחצן המצוקה , 013 לא הסכימו להגיע לתקן , בזק הבינו החשיבות והגיעו תוך 48 שעות . הגיע טכנאי בשם מתן אילוז מתגבר מירושלים , אשר נתן שרות מקצועי ביותר , הבין את מהות התקלה תוך שניות , אינילגנטי מאד, מקצועי ושרותי , דאג לעדכן אותי בכל הפרטים ! כל הכבוד יישר כח על השרות ועל הטכנאים האיכותיים שיש לכם !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה