בזק בינלאומי שירות לקוחות

בזק בינלאומי שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של בזק בינלאומי זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 - 22:00. ובשישי בין השעות 8:00 - 22:00.

החברה – נטוויזן שירות לקוחות

חברת נטוויזן הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה בשנת 2007 כתוצאה ממיזוג חברות התקשורת של קבוצת IDB – 013 ברק, נטוויזן וגלובקול. בפועל הוקמה החברה בשנת 1994. חברת נטוויזן מספקת שירותי אינטרנט, טלפוניה בין לאומית וכן טלפוניה מקומית. בשנת 2011 נקנתה חברת נטוויזן באמצעות חברת סלקום ולמעשה מוזגה לתוכה. בשנת 2011 הוערך שווי חברת נטוויזן ב- 1.54 מיליארד ₪. חברת נטוויזן הייתה ספקית האינטרנט הראשונה ללקוחות ביתיים במדינת ישראל. סמלילה של נטוויזן עבר מספר גלגולים לאורך השנים. בהתחלה, הועתקה הזיקית, אשר מכונה נטי על ידי החברה מסמלילה של חברת נטמנג' לסמלילה של נטוויזן, ובלוגו אף נעשה שימוש באותו גופן לכתיבת שם החברה החדשה. ההבדל היחיד היה הצבע: בעוד צבעו של סמליל נטמנג' היה לרוב כחול, הצבע שנבחר ללוגו נטוויזן היה אדום. בשלב כל שהוא נמסר גם כי לבחירת הצבע האדום קדמה בדיקת שוק מסוימת, שהראתה כי צבע זה אינו נפוץ בסמלילי חברות ישראליות, כך שיוכל להיות מזוהה עם החברה החדשה. הלוגו נותר ללא שינוי עד שנת 2002, כאשר מדי פעם, עם שינוי מוטו החברה, שונה כיתוב אשר הופיע כחלק מן הסמליל בצמוד לזיקית או מתחתיה. הצבע האדום נותר הצבע היחיד בסמלילה של החברה מאז ועד היום.

נטוויזן שירות לקוחות – השירותים שמעניקה החברה

 • NORTON INTERNT SECURITY– הסכנה היום אורבת מכל עבר והיא נעוצה בדבר אחד, תעשיית הפשיעה המקוונת היא כזו אשר רוצה לייצר כסף על חשבונכם והרבה. לכן המחשב שלכם הפך להיות מטרה ברורה ומידית עליו מנסים האקרים להשתלט ללא הרף במגוון דרכים יצירתיות, לחסום אותו מפעולתו ולגנוב מכם גישה לחשבון הבנק וכיוצא בזה. חבילת האבטחה של NORTON SECURITY, בניגוד לתוכנות בחינם, מעניקה את ההגנה המושלמת בזמן אמת, מגנה על מספר מכשירים במקביל וחשוב לא פחות – שומרת על קצב עבודה מהיר ולא מאטה את פעילות המחשב.
 • מסננט – מספיק שהילדים שלכם מקלידים מלה אחת בצורה לא נכונה וכבר הם עשויים להיחשף לתכנים לא הולמים ואף פוגעניים. איך מסננט עובד? תצורה ראשונה כשירות הגנה בסיסי וחינמי לכל לקוחות חברת נטוויזן. בעזרתו מגוון רחב של תכנים המוגדרים כפוגעניים מסוננים באופן אוטומטי, כך שפשוט לא ניתן יהיה להיחשף אליהם ולהיפגע. כדאי לדעת שאת אופי פילוח הסינון בתצורה הבסיסית לא תוכלו לנהל בעצמכם ושכל התכנים מסוננים לפי הגדרות אשר הוחלטו מראש כראויות.
 • חבילות אינטרנט ביתי מהיר אשר כוללות תשתית וספק, כך שתוכלו ליהנות מאינטרנט ביתי והכל בחשבונית אחת. – מודם נתב למהירויות גבוהות, עד 100 MB. – FIRE WALL מובנה להגנה על הרשת הביתית – אפשרות לחיבור של עד ארבעה מחשבים עם כבל רשת. – רשת אלחוטית בתקן N.
 • טלפון – תא קולי – מאפשר לכם לקבל הודעות כאשר אין מענה. ישירות לתא הקולי, יופעל בהתאם לדרישה. – שיחה ממתינה – מאפשר לכם לעבור לשיחות נוספות בזמן שאתם נמצאים בשיחה אחרת. – שיחה מזוהה – מאפשר לכם לראות מי מתקשר אליכם. לכם נשאר רק להחליט באם לענות או לאו. – שיחת ועידה – מאפשר לכם לשוחח בטלפון עם שלושה אנשים בו זמנית בפשטות ובקלות.

אתר אינטרנט: https://netvision.cellcom.co.il.

נטוויזן שירות לקוחות – טלפון

מוקד מכירות – שיחת חינם – 1800-013-013, שיחה מטלפון נייח – 03-5201960. שעות הפעילות: ימים א' – ה' – 08:00 – 20:00, יום ו' וערבי חג – 08:00 – 13:00.

שירות לקוחות – 3031* / 073-7560660 / 1800-013-013 – שיחת חינם, שיחה מטלפון נייח – 03-5201960. שעות הפעילות: ימים א' – ה' – 07:00 – 20:00, יום ו' וערבי חג – 08:00 – 13:00.

תמיכה טכנית – שיחת חינם – 1800-013-013, שיחה מטלפון נייח – 03-5201960, פעיל עשרים וארבע שעות ביממה.

המוקד הפיננסי – 073-7560112 / 052-9980215. שעות הפעילות: ימים א' – ה' – 08:00 – 17:00, יום ו וערבי חג – 08:00 – 12:30.

מוקד לקוחות סוהו – 073-7000077 / 1800-300-301 שיחת חינם, מספר נייח בארץ – 073-7017718. שעות הפעילות: ימים א' – ה' – 08:00 – 20:00.

מרכזייה בין לאומית – 03-9001838, פעיל עשרים וארבע שעות ביממה.

כתובת דואר אלקטרוני – [email protected].

כתובת למשלוח דואר: רחוב הגביש 10, א.ת. פולג, נתניה, ת.ד. 4060.

נטוויזן שירות לקוחותשאלות נפוצות

שאלה: אילו אמצעים קוגניטיביים מפעילה חברת נטוויזן לטובת אלו הזקוקים לכך?

תשובה – חברת נטוויזן מציעה מגוון מכשירים בעלי תכונות מותאמות אשר מאפשרים תקשורת יעילה ונוחה, כולל –

 • אפשרות חיוג למספרי טלפון מוגדרים מראש, באמצעות מספר מקוצר.
 • לחצנים שהסימון על גביהם באמצעות תמונות.

באפשרותכם לבחור מבין שני המכשירים הבאים – PHOTOTHONE100 ו- HD – 30. במרכזי השירותים והמכירה קיימים בין היתר השירותים הבאים –

 • אזור המתנה נגיש – שולחן עגול גדול וכיסאות יציבים עם משענות ידיים.
 • עמדת שירות נגישה הכוללת – שולחן רחב עם חלל לברכיים, כיסאות יציבים עם משענות ידיים ושילוט מותאם.
 • שירותי נכים במרכזי השירות או בקניון בו נמצא מרכז השירות.
 • מכשירי הדגמה – ניתן להתנסות בהפעלת ציוד קצה נייד לפני הרכישה, ללא תשלום.

שאלה: האם יש מכשירים למוגבלים בידיים?

תשובה – קבוצת נטוויזן מציעה מגוון מכשירים נייחים בעלי תכונות מותאמות המאפשרים תקשורת יעילה ונוחה, כולל –

 • אפשרות לנהל שיחות באמצעות רמקול, ללא צורך באחיזה של השפופרת.
 • מקשים המתאימים לשימוש, כולל מקשים גדולים.
 • אפשרות חיוג למספרי טלפון מוגדרים מראש, באמצעות מספר מקוצר.

באפשרותכם לבחור מבין המכשירים הנייחים הבאים –

מה הן הדוגמאות של תעריפי שיחה בחברת נטוויזן?

תשובה – הדוגמאות לתעריפי שיחה בחברת נטוויזן הם כלהלן –

 • 105 – 109 – מוקדים עירוניים – תעריף דקת שיחה לרשת קווית. נכלל במסגרת בנקי הדקות.
 • 1344 – מודיעין 1344 בזק – 2.5 ₪ לא נכלל במסגרת בנקי הדקות.
 • 144 – 144 מודיעין בזק – 2.5 ₪ לא נכלל במסגרת בנקי הדקות.
 • 153 – גישה מרחוק לתא פקס – תעריף דקת שיחה לרשת קווית.
 • 1455 – השעון הדובר – 3.80 ₪, לא נכלל במסגרת בנקי הדקות.
 • 175 – שירות השכמה – 4.41 ₪, לא נכלל במסגרת בנקי הדקות.
 • 1-700 – שירות שיחה מוזלת – שלוש וחצי דקות ראשונות ללא תשלום ולאחר מכן תעריף לרשת קווית.
 • 1800 – שירות שיחת חינם לעסקים – ללא חיוב.
 • 133 – הפצת מידע – 3.38 ₪, לא נכלל במסגרת בנקי הדקות.
 • 056, 059 – שיחה ליעד נייד ברשות הפלשתינאית – 4.27 ₪ בשעות השיא ו- 2.97 ₪ בשעות השפל. לא נכלל במסגרת בנקי הדקות.

האם נכונה השמועה כי מהיום כבר לא צריך להמתין שעות על הקו לנציג של חברת נטוויזן?

תשובה – אכן כן הדבר, דמיינו את החיים שלכם ללא המתנה על הקו לנציג שירות ותמיכה של חברת נטוויזן וללא התמודדות עם נתבי שיחות מסועפים. עכשיו הפסיקו לדמיין וכעת הפנימו – הכירו את ROBY – הוא יחייג עבורכם לנותני השירות, יקיש במקומכם את בחירתכם בנתב השירות וימתין במקומכם.ROBY יחבר אתכם לראשונה לשיחה רק כאשר יהיה נציג אנושי על הקו מוכן ומזומן לשיחה עמכם. נשמע מפתיע ויותר מדי טוב מכדי להיות אמתי? בצדק, אבל זה ממש מציאותי ואמתי. ל- ROBY לא אכפת ולא משנה לו להמתין בשבילכם על הקו והוא אף נהנה מזה – הוא אדיש למוזיקת הרקע והוא לא ישחרר ולא יוותר – עד שהוא ישיג נציג שירות שישוחח אתכם בפועל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של בזק בינלאומי שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה