סלקום שירות לקוחות

סלקום שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של סלקום זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 6:00 - 19:00. ובשישי ובערבי חג בין השעות 6:00 - 19:00.

חברת סלקום הינה אחת מרשתות הסלולר הותיקות בישראל. על אף שכיום שוק הסלולר מוצף בחברות סלולר חדשות, אשר הכניסו לשוק תחרות חיונית לצרכנים, חשוב לזכור שסלקום הינה רשת סלולר בעלת תשתית חזקה ולכן היא עדיין מועדפת על ידי לקוחות רבים. סלקום מציעה ללקוחותיה לא רק שירותי סלולר, אינטרנט סלולרי, אלא גם רכישת מכשירי טלפון מתקדמים ומגוונים וכן טאבלטים ומוצרים נוספים וכמו כן גם שירותי תוכן שונים כגון מוזיקה, משחקים, סרטים ועוד. את מוקד שירות הלקוחות של חברת סלקום ניתן להשיג על ידי פנייה ישירה באתר האינטרנט http://www.cellcom.co.il, או באמצעות פנייה למספר הטלפון של החברה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של סלקום שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
יש תגובה אחת לדף של סלקום שירות לקוחות
  1. מאת אילנה הלל:

    יתכן שהיא אחת מהוותיקות, עדיין לא למדו לתת שם שירות, משקרים, מנתקים שיחות, בכל מעבר למנהל השיחה מתנתקת. אין עם מי לדבר כל נציג שירות מספר סיפור אחר ושולל את הסיפור של הנציג הקודם. אין שירות. אין טיפול, חבל . כנראה שיעזור או להגיע להכול כלול או לתביעות קטנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה