חברות ויצרנים

צוות התמיכה של שירות טק ישמח תמיד לעמוד לצידכם בכל בעיה ושאלה אך חשוב שתדעו כי ישנן תקלות שאין אנו יכולים לעזור להם בהן, תקלות כמו בעיות עם פרטי שם משתמש וסיסמת גישה לחשבון אינטרנט, אנו לא יכולים לעזור במקרה כזה משום שאין לנו את הנתונים הדרושים לכך ואיננו מקושרים עם שום חברה חיצונים שמספקת את השירותים הללו ולכן האפשרות היחידה שלכם במקרה כזה הוא לקבל תמיכה טכנית מהחברות עצמן. האתר מאפשר לכם להקליט שיחות עם כל אחד מהמוקדים השונים במספרי הטלפון המפורסמים באתר. להלן רשימת החברות שמייצרות ו/או משווקות ו/או מספקות שירותי ומוצרי חשמל:

ספקיות אינטרנט

בזק בינלאומי שירות לקוחות
הוט נט שירות לקוחות
012 סמייל שירות לקוחות
018 אקספון שירות לקוחות
נטוויז'ן שירות לקוחות
אינטרנט רימון שירות לקוחות

שירותי טלוויזיה
הוט (טלוויזיה) שירות לקוחות
יס שירות לקוחות

סלולר
אורנג' שירות לקוחות
פלאפון שירות לקוחות
סלקום שירות לקוחות
הוט מובייל שירות לקוחות
יופון שירות לקוחות
גולן טלקום שירות לקוחות
012 מובייל שירות לקוחות

טלפון ביתי
בזק שירות לקוחות
הוט (טלפון) שירות לקוחות

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה