גולן טלקום שירות לקוחות

גולן טלקום שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של גולן טלקום זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:00-21:30. ובשישי בין השעות 8:00-21:30.

גולן טלקום הינה חברת הסלולר החדשה והראשונה שפרצה לשוק הסלולר והציעה תחרות שלא נראתה כמוה בעבר, חבילת 'ללא הגבלה' במחירים מצחיקים, חבילות 'דבר לפי הצורך' במחירים אפסיים וכמו כן שינתה את הגישה הכללית ביחס לחברות סלולר, כפי שהיתה מוכרת לנו טרום השינוי. אם בעבר חברות הסלולר היוו מונופול יקר על שוק מכשירי הסלולר, הרי שחברת גולן טלקום הציגה גישה שונה, לפיה היא מוזילה את המחירים ומשאירה את תחום מכירת המכשירים לגורמים המוסמכים לכך, שיכולים להעניק שירות טוב וזול יותר ללקוחות. כיום ניתן להשיג את שירות הלקוחות של גולן טלקום באמצעות מספר הטלפון שלהם או באמצעות האתר www.golantelecom.co.il.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של גולן טלקום שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה