הוט מוקד שירות לקוחות

הוט מוקד שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של הוט זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 08:00-19:00. ובשישי בין השעות 08:00-19:00.

החברה – הוט שירות לקוחות
פעילותן של חברות הטלוויזיה בכבלים במדינת ישראל החלה בשנת 1989. בתחילת שנות ה- תשעים חולקה המדינה לשלושים אזורי זיכיון אשר הוענקו לשש חברות שהפיצו שידורי טלוויזיה בכבלים ואלו הן החברות – מתב – מערכות תקשורת בכבלים, תבל – תשדורת בין לאומית לישראל, ICS, אשר שינתה את שמה לעידן, גוונים, ערוצי זהב וכן כבלתק. כל אחת מהן פעלה כמונופול במספר אזורי זיכיון במדינה ונאסר על החברות לשתף פעולה האחת עם רעותה. אך בפועל החברות שיתפו פעולה לצורך רכישה משותפת של התכנים המשודרים – לצורך הרכישה הוקמה חברה משותפת אשר נקראה ICP ובשנת 2003, הוחלף שמה לחברת הוט. הוט מערכות תקשורת, אשר פועלת באמצעות המותג הוט, היא חברת תקשורת ישראלית אשר מספקת שידורי טלוויזיה רב ערוצית ושירותי VOD, אינטרנט וטלפוניה בכבלים, בנפרד משירותי התקשורת בכבלים לחברה מספר חטיבות אשר פועלות תחת אותו המותג. – חטיבת הוט שירותי אינטרנט לשירותי גישה ISP לאינטרנט. – חטיבת הסלולר HOT MOBILE אשר מפעילה תקשורת סלולרית בקידומת 053 בישראל ובקידומת 017 לשירותי סלולר בחוץ לארץ. הוט מערכות תקשורת בע"מ היא חלק מקבוצת אלטיס שבבעלות איש העסקים פטריק דרהי. נכון לשנת 2016 מספקת חברת הוט את כלל שירותי טלוויזיה רב ערוצית, טלפוניה ואינטרנט לכ- אחד מיליון מנויים.

הוט שירות לקוחות – טלפון
נציב תלונות הציבור – דואר:

HOT מערכות תקשורת בע"מ, יורו-פארק, קיבוץ יקום  60972,פקס  077-7078282
דוא"ל : [email protected]

שירות ותמיכה – באמצעות התחברות לפייסבוק, שעות הפעילות – ימים א' – ה' – 08:00 – 22:00, ימי ו' – 08:00 – 14:00. ישנו גם צ'אט תמיכה טכנית – שעות פעילות – ימים א' – ה' – 08:00 – 22:00, ימי ו' – 08:00 – 13:00.

ניתן לפנות בכל שאלה ב- SMS למספר הטלפון 053-4006900, השירות ניתן בימים א' – ה' בין השעות – 08:00 – 22:00 ובימי ו' בין השעות – 08:00 – 13:00.

שירות לקוחות – *6900.

אתר אינטרנט: http://www.hot.net.il/.

הוט שירות לקוחות – מעניקה שירותים
– טלוויזיה – שלט HOT WAVE – שלט בעיצוב חדש, הכולל חדשנות טכנולוגית ונוחות תפעול, כך שניתן לשלוט על הממיר בצורה נוחה וממקומות שונים בבית שלכם. תמיכה בפרוטוקול RF – מאפשר שליטה מטווח רחוק במיוחד וללא צורך בכיוון השלט ישירות לממיר, גם דרך עצמים כמו למשל שמיכה או קיר וכן אם הממיר מאוחסן בארונית. הדלקה וכיבוי הממיר של הטלוויזיה בלחיצה אחת. הפחתת מספר הכפתורים – והנגשת הכפתורים השמישים ביותר, על מנת לפשט את השימוש בשלט. – HOT MAGIC HD – משלב טכנולוגיית HD, VOD ויכולות הקלטה בממיר אחד, כך שתוכלו לצפות בתכנים שאתם אוהבים בזמן שמתאים לכם ובאיכות הגבוהה ביותר. לראשונה ממשק משתמש באיכות HD המותאם באופן מושלם לטלוויזיות מסך רחב: רזולוציות תמונה גבוהה וחדות של צבעים. ממשק ידידותי, ייחודי ומתקדם, בדומה לחוויית שימוש במחשב האישי שלכם ואפליקציות מתקדמות. גישה מהירה ונוחה למגוון אפליקציות ושירותים מתקדמים, כמו למשל – VOD, חיפוש תכניות HOT MUSIC וכיוצא בזה. HOT MUSIC כל ערוצי הרדיו אליהם אתם רגילים באפליקציה אחת ועשרות ערוצי מוזיקה נוספים בלי דיבורים ובלי פרסומות בעשרים וארבע שעות ביממה. אפשרות להקליט מאות שעות של תוכן גם באיכות HD.

הוט שירות לקוחות – טיפים

 • שלט HOT WAVE – התאמת השלט לטלוויזיה – הוספת שיטה מהירה ופשוטה להתאמת השלט לטלוויזיה כך שניתן לשלוט על הממיר והטלוויזיה משלט אחד.
 • HOT MAGIC HD– תוכלו להקליט שתי תכניות בעת ובעונה אחת.
 • כדאי לכם להצטרף להוט דרך האתר כיוון שזה הכי משתלם – החברה שומרת למצטרפים באתר את המבצעים הכי טובים שלה, כאלו שלא תוכלו לקבל מנציג טלפוני. בנוסף, הרכישה מאובטחת, נוחה ומהירה.
 • לאחר שבחרת בתשתית האינטרנט של הוט, עליך לעדכן את חברת הספק שלך על מנת לגלוש בצורה תקינה.
 • אם אתם גולשים עם חברת תשתית אחרת, לאחר החיבור להוט, עליכם להתנתק מחברת התשתית הקיימת על מנת להפסיק חיובים דרכם.
 • המתקין יגיע אליכם במהירות האפשרית, למצטרפים מהאתר מגיעים הכי מהר, משריינים תאריכים קרובים הכי מהר שאפשר.
 • אם תצטרפו לחברת הוט דרך האתר תיהנו מציוד של HOT BOX, מכשיר משולב אשר כולל מודם אינטרנט ורשת אלחוטית ביתית מתקדמת. לקוחות אשר מצטרפים למבצעים הכוללים טלוויזיה, נהנים מציוד מתקדם כפי שמופיע בפירוט החבילות.
 • החיוב החודשי שלכם יתחיל מרגע ההתקנה בפועל.

הוט שירות לקוחות – שאלות נפוצות

שאלה: מה קורה כאשר מופיע לי מסך ללא תמונה?

תשובה – התופעה עלולה לנבוע מן הסיבות הבאות –

 • הממיר אינו מחובר כראוי למסך הטלוויזיה: יש לוודא כי הכבל המחבר בין הטלוויזיה לממיר מחובר באופן תקין.
 • הממיר שברשותכם כבוי: עליכם לוודא שמספר הערוץ מופיע בחזית הממיר או שנורית ירוקה דולקת בחזית הממיר.
 • מסך הטלוויזיה אינו נמצא על הערוץ הנכון: לחצו על לחצן 1 או על AV / INPUT / SOURCE בשלט המקורי של הטלוויזיה.

במידה והתקלה נמשכת, עליכם ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון מספר *6900.

שאלה: מה הוא קוד בקרת הורים?

תשובה – קוד בקרת הורים מאפשר לכם חסימת ערוצים ותכניות לצפייה, הגבלת רכישה, הגנה מפני מחיקת תכניות מוקלטות בממירי MAGIC, דירוג צפייה והגבלת רכישה בשירות HOT VOD. קוד ברירת מחדל של בקרת הורים הינו – 1111 או 1234. במידה ושיניתם את קוד ברירת המחדל וברצונכם לאפס אותו, עליכם ליצור קשר עם נציג תמיכה טכנית בטלפון מספר *6900.

שאלה: איפה מחליפים שלט דיגיטלי אשר אינו תקין?

תשובה – אפשר להחליף את השלט הדיגיטלי בעמדות הוט בקניונים, במרכזי המכירה והשירות של הוט. החלפת שלט בעמדות של הוט בקניונים כרוכה בתשלום של 38.66 ₪. עלות החלפת שלט HOT WAVE בעלות של 49.90 ₪.

שאלה: מה הם שידורי HD?

תשובה – שידורי HD הם שידורים אשר מתקבלים על ידי הגדלת מספר הקווים שמהם בנויה התמונה ליותר משני מיליון פיקסלים. מספר זה יוצר תמונה ברזולוציה גבוהה מאוד, איכותית וברורה יותר. שידורי HD תמיד משודרים בפורמט רחב.

שאלה: במה כרוכה ההצטרפות לחבילת גלישה בהוט?

תשובה – הצטרפות לחבילת הגלישה ב- הוט פשוטה מאוד – עליכם למלא טופס הצטרפות או להתקשר למוקד המכירות *6900 . הצטרפו עכשיו ותיהנו מחבילת אולטרה מהירה, איכותית ומשתלמת ביותר. חשוב שתוודאו שיש בידכם חבילת גלישה במהירות תואמת אצל אחת מספקיות האינטרנט.

שאלה: מה הוא ערוץ העלאת נתונים – UPLOAD?

תשובה – בעולם התקשורת כל מחשב מקבל מידע ומשדר מידע. שידור המידע או שליחתו ממחשב אחד לאחר מכונה UPLOAD. משתמשים בערוץ שליחת המידע אם שולחים דואר אלקטרוני או לחילופין כל מידע אחר.

שאלה: מה הוא ערוץ הורדת נתונים – DOWNLOAD?

תשובה – בעולם התקשורת כל מחשב מקבל מידע ומשדר מידע. קבלת המידע ממחשב אחר מכונה DOWNLOAD. משתמשים בערוץ קבלת המידע אם מקבלים דואר אלקטרוני, אם מקבלים מידע מאתרי אינטרנט וכיוצא בזה.

שאלה: כיצד אוכל לברר פרטים על החשבון החודשי שלי?

תשובה – שירות החשבונית שלי מאפשר לכם להתעדכן ולברר פרטים על מצב החשבון שלכם, על פרטי המסלול אשר אתם מנויים אליו וכיוצא בזה. השירות הוא אישי, זמין בכל עת ונוח ביותר, הירשמו לשירות ותוכלו לעקוב אחר פירוט החשבונית שלכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של הוט שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה