הוט נט שירות לקוחות

הוט נט שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של הוט נט זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 08:00-21:00. ובשישי בין השעות 08:00-21:00.

רובנו מכירים את חברת התקשורת הוט, אשר מספקת עבורנו שירותי טלויזיה בכבלים, תשתית אינטרנט וטלפון, אך לא כולם יודעים כי כיום נוכל להנות גם מחברת הבת של הוט והיא הוט נט, אשר משלימה עבורנו, לקוחות החברה, את חבילת התקשורת ומספקת לנו גם שירותי אינטרנט מהיר, איכותי וזול בצורה משמעותית. שירותי ספק האינטרנט המהיר של חברת הוט נט מוצעים בהנחה משמעותית לכלל לקוחות החברה, אך גם ללקוחות חדשים. לבירור פרטים אודות שירותים אלה ניתן להתקשר למספר טלפון של שירות הלקוחות של החברה וכמו כן לפנות אליהם באמצעות כתובת המייל [email protected] או באמצעות כתובת הדואר, יהושוע הצורף 13, באר שבע, מיקוד 84899.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של הוט נט שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה