אורנג שירות לקוחות

אורנג שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של אורנג' זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 06:00-19:00. ובשישי בין השעות 06:00-19:00.

החברה – אורנג' שירות לקוחות

היזם המקורי של חברת אורנג' היה עדי בירן ולאחר מספר שנים שהייתה בשליטת תאגיד ההשקעות ההונג קונגי האצ'יסון ומפואה נמכרה בשנת 2009 לחברת סקיילקס – יבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג, ומאז שנת 2013 נמצאת בשליטת איש העסקים האמריקאי הישראלי חיים סבן. בפברואר בשנת 2016, הופסק השימוש במותג אורנג' במדינת ישראל, בעקבות מחלוקת בין תאגיד אורנג' העולמי לפרטנר תקשורת על בסיס פוליטי מדיני והותחל מיתוג חדש – ישן עם השם המקורי של החברה, הלא הוא פרטנר. חברת פרטנר תקשורת בע"מ הינה חברת תקשורת אשר מפעילה רשת סלולרית במדינת ישראל תחת המותג פרטנר ותחת המותג 012 מובייל ומספקת שירותי טלפוניה מקומית, שיחות בין לאומיות ושירותי גישה לאינטרנט. בנובמבר בשנת 2013, חתמה החברה על הסכם שיתוף רשתות עם חברת הוט מובייל לאיחוד מערכי האנטנות של החברות לרשת אנטנות משותפת. חברת פרטנר החלה את פעילותה במדינת ישראל בשנת 1999 ונכנסה לשוק הסלולרי בישראל שלישית, לאחר שפלאפון וסלקום פעלו בו כבר מספר שנים.

אתר האינטרנט של החברה – https://www.partner.co.il/.

אורנג' שירות לקוחותטלפון

תכניות, חשבוניות ועדכון פרטים – מספרי טלפון – *054 / 1800-800-054. שעות הפעילות – ימים א' – ה' – 05:00 – 18:00, יום ו' – 07:00 – 12:00. מקרי אובדן או גניבה – עשרים וארבע שעות ביממה.

פרטנר בין לאומי – מספרי טלפון – *333 / 1800-800-054 / למתקשרים מחוץ לארץ – 972-74-7054033. שעות הפעילות – עשרים וארבע שעות ביממה.

מרכז שירות פיננסי – מספרי טלפון – *222 / 1800-800-054. שעות הפעילות – ימים א' – ה' – 08:30 – 17:00, ימי ו' – 08:30 – 13:00.

מוקד תמיכה טכנית, רשת מודמים, תפעול ותקלות מכשירים – מספרי טלפון – *054 / 1800-800-054. שעות הפעילות – ימים א' – ה' – 05:00 – 18:00, ימי ו' – 07:00 – 12:00. מקרי תקלות בקבלה והוצאת שיחות – עשרים וארבע שעות ביממה.

מוקד DATA – מספרי טלפון – שירות ניתן בצ'אט. שעות הפעילות – ימים א' – ה' – 08:30 – 17:00, ימי ו' – 08:30 – 12:00.

פניות לנציב התלונות  – צביקה שיינפלד. סלולאר  [email protected]
אינטרנט ותקשורת קווית  [email protected]

פניות בכתב אפשר לשלוח לפקס שמספרו: 074-7077858 לפניות בנושאי אינטרנט וטלפון קווי,
ניתן לפנות בפקס: 074-7392243.

משלוח דואר – חברת פרטנר תקשורת בע"מ רחוב העמל 8, פארק תעשיות אפק.
ת"ד 435 ראש העין 48103 .

אורנג' שירות לקוחות – מעניקה שירותים

– SIMPLE 5000 – התכנית כוללת 5000 דקות ו- SMS 5000, חבילת גלישה של 15 GB, 500 דקות לחיוג לחוץ לארץ לארבעים ושניים יעדים נייחים, ארצות הברית וקנדה גם ליעדים ניידים, התעריפים והקרדיטים חלים בישראל בלבד, מחיר התכנית 69.9 ₪, בתום הנפח הכלול בחבילה תעודכן תוספת נפח גלישה בתשלום נוסף, מעבר לתכנית זו כרוך בתשלום של 19.9 ₪. –  SIMPLE 25 – התכנית כוללת 5000 דקות ו- SMS 5000, חבילת גלישה של 25 GB, 1000 דקות לחיוג לחוץ לארץ לארבעים ושניים יעדים נייחים, ארצות הברית וקנדה גם ליעדים ניידים, התעריפים והקרדיטים חלים בישראל בלבד, מחיר התכנית 79.9 ₪, בתום הנפח הכלול בחבילה תעודכן תוספת נפח גלישה בתשלום נוסף. – חבילות ספק אינטרנט ותשתית: * חבילת 100 MB – ספק + תשתית עד 100 MB, לבחירתכם בחבילה זו מהירויות של 40 – 100 MB, הורדה עד 100 MB והעלאה עד 3 MB, המחיר הינו שמונים ₪. המחיר הינו ללקוחות אורנג' בתכניות UL בסלולר, מחיר ללקוחות שאר החברות הינו תשעים ₪. * חבילת 40 MB – ספק + תשתית עד 40 MB, לבחירתכם בחבילה זו מהירויות של 40 – 20 MB, הורדה עד 40 MB והעלאה עד 3 MB, המחיר הינו שמונים ₪. המחיר הינו ללקוחות אורנג' בתכניות UL בסלולר, מחיר ללקוחות שאר החברות הינו שמונים וחמישה ₪.

אורנג' שירות לקוחות – טיפים

 • ה- SMART BOX הוא נתב תקשורת מתקדם אשר מחבר את כל אמצעי התקשורת והבידור של הבית ותומך בשיתוף קבצים ברשת הביתית. דרך ה- SMART BOX תוכלו לחבר מספר גדול של מחשבים וקווי טלפון ניידים ונייחים.
 • WI FI IN CAR– לכל הנוסעים ברכב – הסמארטפון ברכב מאפשר סביבת WI – FI לחוויית נסיעה מתקדמת וחווייתית לכל נוסעי הרכב, עד חמישה משתמשים בו זמנית.
 • WAZE מובנה במכשיר – אפליקציית WAZE מובנית בסמארטפון הניתנת להפעלה באמצעות לחצן מהיר בחלקו העליון של המכשיר. כמו כן, ניתן להפעיל את ה- WAZE גם דרך יומן הפגישות לנסיעה קלה ובטוחה.
 • הרכישה באתר מאפשרת לכם לבחור את החבילה המתאימה ביותר בקלות, במהירות ובזמינות תמידית ואף כוללת הנחה על מחיר החבילה. תוכלו לקבל בדואר אלקטרוני את סיכום הפעילות שביצעתם וקובץ טיפים לשימוש בחוץ לארץ.
 • כל אנשי הקשר שאתם מכירים מסונכרנים ישירות גם ברכב שלכם בפשטות ובקלות.
 • הסמארטפון ברכב דואג גם לבטיחות של הילדים שלכם – בעזרת תזכורת קולית בעת היציאה מהרכב שלכם יזכיר לך הסמארטפון לוודא כי לא שכחתם ילדים בסביבת הרכב חלילה.
 • MY BEAT– אפליקציית מוזיקה עם מאות פלייליסטים, אלבומים ושירים מהארץ ומהעולם באיכות גבוהה בטכנולוגיית STREAMING ישירות ברכב שלכם.
 • יומן פגישות – כל הפגישות מחשבון הדואר האלקטרוני שלכם מסונכרנות ישירות לרכב שלכם. לחיצה פשוטה על הפגישה תוביל אתכם בקלות אל היעד הנבחר.
 • CAR APPS– במיוחד עבורכם הכינו קניון עם מגוון אפליקציות שימושיות לנהיגה חווייתית, בטוחה וחסכונית.
 • שיחה באיכות HD – טכנולוגיית ה- HD VOICE מאפשרת לכם ליהנות משיחה באיכות שמע גבוהה במיוחד ללא רעשי רקע וחוויית שיחה טבעית, ברורה וצלולה, כך שגם ברכב תוכלו לנהל שיחה באיכות יוצאת דופן.

אורנג' שירות לקוחות – שאלות נפוצות

שאלה: מה עליי לעשות לפני הנסיעה לחוץ לארץ?

תשובה – לקראת הנסיעה שלכם לחוץ לארץ עליכם לבצע כמה פעולות חשובות כלהלן –

 • עליכם לוודא כי הקו אשר ברשותכם פתוח לשימוש בשירותים בין לאומיים.
 • עליכם לבדוק את עלויות השימוש בשירותים השונים בחוץ לארץ ולהצטרף לחבילה המתאימה בדפוסי השימוש שלכם.

שאלה: האם ה- SMART BOX בטוח לשימוש?

תשובה – ב- SMART BOX קיים מנגנון של חומת אש – FIRE WALL, שאותו תוכלו להגדיר על ידי ממשק המשתמש. כמו כן, SMART BOX תומך בהצפנה של נתונים מהמתקדמות בעולם – WEP, WPA, WPA2.

שאלה: מהו טלפון DECT?

תשובה – טלפון מסוג  DECT (Digitally Enhances Cordless Telephone)הוא טלפון אלחוטי עם שיפורים דיגיטליים. טלפונים מסוג DECT מאפשרים לשלוח הודעת טקסט, לנהל ספר טלפונים המשולב במכשיר ולהשתמש בצלצולים פוליפוניים.

שאלה: כמה מכשירי טלפון אוכל לחבר ל- SMART BOX?

תשובה – ניתן לחבר ל- SMART BOX עד עשרה מכשירי טלפון נייחים. כמו כן, ל- SMART BOX מסוג SIEMENS ניתן לחבר עד חמישה מכשירי טלפון מסוג DECT.

שאלה: מה זה PARTNER PASSPORT?

תשובה – להוזלת עלויות השימוש בחוץ לארץ, חבילות PASSPORT מאפשרות לכם להגדיר מראש את תקציב הסלולר לחוץ לארץ, כדי שתוכלו לדבר, לסמס ולגלוש בתעריף קבוע ומוזל במיוחד. השירות זמין במדינות נבחרות ברחבי העולם.

שאלה: מה זה שירות הקפצת שיחה?

תשובה – הקפצת שיחה מהנייד לקבוע ברכב. מהיום תוכלו להקפיץ שיחה מהנייד האישי לקבוע ברכב ובחזרה ומבלי לנתק את השיחה על ידי הקשה על ** במהלך השיחה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של אורנג' שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה