אינטרנט רימון שירות לקוחות

אינטרנט רימון שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של אינטרנט רימון זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:00-20:00. ובשישי בין השעות 8:00-20:00.

בעידן של היום שירותי אינטרנט הם אינם רק מותרות. כמעט ואין אדם שלא משתמש בשירותי אינטרנט מהיר כיום ולצורך כך אנו זקוקים לקבל שירותי אינטרנט מהיר מחברת ספק אינטרנט. אחת מהחברות המוכרות כיום בתחום, הינה חברת אינטרנט רימון, אשר מספקת שרותי אינטרנט ייחודיים ומתקדמים הן למזגר הפרטי, אך בעיקר למגזר העיסקי. היתרון הגדול בשירותי האינטרנט של חברת רימון, הוא שהחברה שמה דגש על גלישה בטוחה והתאמת צרכי האבטחה לאוכלוסיה הספציפית לה ניתן השירות. כך למשל נוכל לקבל שירותי הגבלת אתרים הנוגדים את תפיסתנו הדתית, הגבלת גלישה על פי גיל להורים לילדים ומניעת גלישה באתרים שאינם מאובטחים עבור עסקים, שמעוניינים לשמור על ביטחון המידע בעסק. פנייה ישירה לשירות הלקוחות של החברה תתבצע באמצעות מספר הטלפון שלה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של אינטרנט רימון שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה