יס שירות לקוחות

יס שירות לקוחות


לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

מוקד השירות של יס זמין בימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 - 20:00. ובשישי בין השעות 8:00 - 20:00.

החברה – יס שירות לקוחות

חברת יס הוקמה בשנת 1998, בעידוד שרת התקשורת, לימור לבנת, אשר גרסה כי חברת טלוויזיה נוספת תעורר תחרות את שוק הטלוויזיה הרב ערוצית שנשלט כמונופול על ידי חברות הכבלים מאז תחילת שנות ה- תשעים של המאה העשרים. חברת יס החלה לפעול ביוני בשנת 2000. חברת יס הינה המותג של די. בי. אס. שירותי לוויין בע"מ אשר מספקת שידורי טלוויזיה רב ערוצית ושירותי VOD באמצעות הלוויינים עמוס 2 וכן עמוס 3. חברת די. בי. אס שירותי לוויין בע"מ אשר מפעילה את חברת יס נמצאת בבעלות שתי חברות אם שבשליטת איש העסקים הידוע שאול אלוביץ' – חברת בזק המחזיקה 49.1 אחוזים מהמניות וחברת יורוקום אשר מחזיקה ב- 50.1 ממניות DBS ובין היתר באמצעות חברת אינטרנט גולד קווי זהב גם ב- 30.96 אחוזים ממניות בזק. נכון לשנת 2015, חברת יס מחזיקה כ- ארבעים ושלושה אחוז מנתח שוק הטלוויזיה הרב ערוצית במדינת ישראל. השנתיים הראשונות לפעולתה של חברת יס התאפיינו בהרבה תקלות בהליך ההתקנה, אם בשל כשלים בארגון מערכת החיבור וההתקנה ואם בשל המכשולים שניסו חברות הכבלים לשים בדרכם של מי שביקשו להתנתק מהן. אחרי תקופה זו השתפרו שירותי ההתקנה ותמיכת הלקוחות של חברת יס במידה ניכרת עד מאוד.

יס שירות לקוחות – מעניקה שירותים

– שירות YES MULTI ROOM – שירות אשר מאפשר לכם לצפות בתכנים אשר מוקלטים ובתכניות של ה- VOD, גם מממירים אחרים בבית שלכם. אתם יכולים להתחיל ולצפות בחדר השינה שלכם ולהמשיך ולצפות מאותה נקודה בסלון שלכם. – שירות VOD – זהו ספריית תוכן עם למעלה מעשרים ושבעה אלף תכנים הזמינים לצפייה בכל זמן. על מנת להיכנס לשירות – לוחצים על כפתור ה- VOD בשלט, השירות כרוך בדמי שימוש של 29.90 ₪. לקוח VOD נהנה גם מ- YES GO, STREAMER, MULTI ROOM ללא תוספת תשלום. ניתן להגביל הזמנות ב- VOD – לוחצים על כפתור YES בשלט, בוחרים בתפריט הגדרות, בקרת הורים, להזין קוד סודי, לבחור במגבלת רכישה לתכנית, להזין סכום, לאישור הפעולה לוחצים YES. – שירות YES PRIME TIME – מאפשר הקלטה אוטומטית של תכנים אשר משודרים בשעות השיא, הווה אומר – בין השעות 18:00 – 24:00, בשני ערוצים לבחירתכם למשך שבעה ימים. כדי להפעיל את השירות עליכם לעבור לתפריט ראשי באמצעות לחיצה על מקש YES בשלט, בוחרים בלשונית PRIME TIME ומאשרים את הפעלת השירות. – שירות YES GO – בשירות זה קיימים כ- חמישים ערוצים, תוכלו לצפות בערוצים אשר קיימים במסלול התוכן הביתי שלכם ובלבד שהם קיימים בשירות.

יס שירות לקוחות – טלפון

1800-20-8000 / *2080

למתקשרים מחוץ לארץ – *97297615858

שעות פעילות המוקד – ימים א' – ה' – 08:00 – 20:00, ביום ו' – 08:00 – 14:00.

שעות פעילות מוקד טכני – שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה, למעט יום כיפור.

פניות הציבור הינו גוף מקצועי אשר אמון על מתן מענה לתלונות הציבור וללקוחות החברה בכל נושא ועניין הנמצא בתחומי פעילותה של חברת YES.

מכתבים ניתן לשלוח לכתובת – עבור yes – פניות ציבור, רח' היוזמה 7, כפר סבא
או באמצעות פקס – 09-7616193

או באמצעות מייל. [email protected]

יס שירות לקוחותטיפים

 • ניתן לשנות שמות ממירים בכל עת, היכנסו לתפריט הראשי על ידי לחיצה על כפתור YES במרכז השלט, בחרו בהגדרות, הגדרות משתמש, הגדרות MULTI ROOM, שינוי שם ממיר.
 • ניתן להזמין תוכן למבוגרים ב- VOD החל מהשעה 22:00. בעת הצפייה תתבקשו להקיש קוד סודי.
 • ממיר YES QUATTRO הינו ממיר מתקדם בעל שירותים מתקדמים ייחודיים וממשק משתמש חדשני. שידור ערוצים באיכות HD, תומך בשירות VOD ובשירות ההקלטות YES PRIME TIME כמו גם בשירותים YES NULTI ROOM ו- YES STREAMER.
 • תוכלו להזמין את ה- VOD לתקופה שהיא בת פחות מחודש אחד, החיוב יהיה יחסי בהתאם לזמן שבו הייתם מנויים לספרייה בפועל.
 • בשירות PRIME TIME – גם הערוצים וגם טווח שעות ההקלטה ניתנים להגדרה ולבחירת הלקוח.
 • בשירות YES GO ניתן לצפות גם בתכנים בתשלום. ניתן לרכוש ספריית תכנים מתוך קטלוג ה- VOD של YES וכן מתוך שירות ה- YES GO. ספריות אלו מציעות מגוון נרחב של תכנים במחיר חודשי קבוע. כאשר רוכשים את הספרייה, כל התכנים בה זמינים לצפייה. לאחר רכישת הספרייה והזמנת התוכן, ניתן לצפות בתכנים ממנה גם בממיר וגם ב- YES GO לפרק זמן אשר הוגדר בעת ההזמנה.

יס שירות לקוחותשאלות נפוצות

שאלה: מהו שירות YES MULTIROOM?

תשובה – זהו שירות המאפשר לצפות בתכנים המוקלטים ובתכניות ה- VOD, גם מממירים אחרים בבית שלכם. ניתן להתחיל לצפות בחדר אחד ולהמשיך לצפות מאותה נקודה בחדר אחר.

שאלה: איך צופים בתכנים מוקלטים?

תשובה – עברו לחדר בו תהיו מעוניינים לצפות בתכנית, לחצו על כפתור YES במרכז השלט, עברו ל- MULTIROOM – יוצג מסך ובו רשימת הממירים אשר מתוכם ניתן לצפות בהקלטות ובתכני VOD, בחרו בממיר הרצוי, בחרו בתוכן הרצוי והתחילו לצפות כאוות נפשכם.

שאלה: מה הם תנאי הסף להצטרפות לשירות?

תשובה – יש צורך בממיר YES QUATTRO או YES MAX TOTAL אחד, ממיר מתקדם נוסף מסוג YES QUTTRO או YES MAX TOTAL או ממיר YES HD וחיבור כל הממירים לרשת הביתית.

שאלה: האם יש הגבלות מסוימות לגבי צפייה בו זמנית?

תשובה – הממיר המרכזי מוגבל בשידור אחד בלבד לממיר המרוחק, אבל אם יש שני ממירים מקליטים באותו בית ניתן לצפות בו זמנית בשתי הקלטות בממירים השונים. בממיר YES QUATTRO ניתן לצפות בתכנים בעד שלושה ממירים בו זמנית.

שאלה: האם כדי ליהנות מהשירות אני צריך להיות מנוי ל- VOD?

תשובה – לא, צריך חיבור לרשת ביתית. חשוב לציין, עלות השירות ללקוח ללא VOD הינה 29.90 ₪ לחודש.

שאלה: איך ממשיכים לצפות בתוכן, בחדר אחר מאותה נקודה בה הפסקתי?

תשובה – במהלך הצפייה בתוכן בממיר המרכזי, עליכם ללחוץ על כפתור עצירה – מרובע ולעבור לחדר בו תהיו מעוניינים להמשיך ולצפות באותו התוכן. לחצו על כפתור ה- YES במרכז השלט, עברו ל- MULTIROOM , יוצג מסך ובו רשימת הממירים אשר מתוכם ניתן לצפות בהקלטות ובתכני VOD, בחרו בממיר הרצוי, בחרו בתוכן בו צפיתם לפני כן, בחרו בנגן בנקודת הצפייה האחרונה ותוכלו להמשיך לצפות באותו התוכן בדיוק מהנקודה בה הפסקתם לצפות בממיר המרכזי.

שאלה: האם ניתן לצפות בתוכן VOD בזמן הורדה?

תשובה – לא ניתן לצפות בתוכן VOD בזמן הורדה . יש להמתין עד שהתוכן ירד במלואו.

שאלה: האם ניתן למחוק הקלטות בממיר מרוחק?

תשובה – לא ניתן למחוק או להזמין הקלטות מהממירים המרוחקים. ניתן למחוק הקלטה רק בממיר שבו בוצעה ההקלטה.

שאלה: האם ניתן לצפות בתוכן למבוגרים בלבד?

תשובה – לא ניתן לצפות בממיר מרוחק בהקלטות של תוכן למבוגרים שהוקלטו בממיר מרכזי – שמותיהם של תכנים למבוגרים לא מופיעים ברשימת התכניות המוקלטות של הממיר המרכזי.

שאלה: כמה משתמשים ומכשירים ניתן לרשום לשירות YES GO?

תשובה – ניתן לרשום לשירות משתמש ראשי אחד ומשתמש משני אחד. ללא קשר לכמות המשתמשים ניתן לצרף לשירות שני מכשירים.

 

 

 

 

 

 

 

 

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

הוסיפו תגובה וספרו לכלל הלקוחות על חווית השירות שקיבלתם מנציגי המוקד של יס שירות לקוחות. בתגובתכם התייחסו לזמינות, אדיבות ויעילות השירות. אנא הימנעו מהכנסת פרטים אישיים והקפידו על שפה נאותה.

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.
יש תגובה אחת לדף של יס שירות לקוחות
 1. מאת איסקוב זהבה:

  חברת יס שלום רב
  הנני לקוחת יס .
  המנוי על שמי- אני מתגוררת בכתובת קריית אתא רח' ברנר 44\2
  מבקשת ניתוק משירותי YES
  כמו כן- מבקשת להפסיק הוראות קבע של שירותי טלוויזיה בכבלים.
  בבכרה
  איסקוב זהבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לידיעתכם: אתר שירות לקוחות.com אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר. המספר מעלה הינו מספר פרימיום בעלות רגילה בהתאם לתוכנית המשתמש ובתוספת של חמישים אגורות לדקה והוא חלק משירותי הקלטה ותיעוד השיחות כולל דירוג רמת שירות של החברות וטיפים של לקוחות לפני התקשרות עם מוקדי השרות השונים. האתר מרכז עבור הגולשים מספרי טלפון לשירות לקוחות ותמיכה טכנית כולל שירותי הקלטה ותיעוד השיחות לצרכי בקרה